МАЮ ЧЕСТЬ УКРАЇНІ СЛУЖИТИ!
МАЮ ЧЕСТЬ УКРАЇНІ СЛУЖИТИ!ВІДМІННЕ НАВЧАННЯ ТА ЗРАЗКОВА ПОВЕДІНКА

 

Приходько Мілана Сергіївна, панянка 2-а класу;

Карицька Дар’я Олександрівна, панянка 2-а класу;

Шастун Софія Анатоліївна, панянка 2-а класу;

Опанасенко Поліна Романівна,  ученицю 2-а класу;

Усенко Аріна Олексіївна,  панянка 2-а класу;

Могірчук Ксенія Ігорівна,  панянка  2-а класу;

Бондар Анна Дмитрівна,  панянка 2-а класу;

Кузьменко Даря Сергіївна,  панянка 2-а класу;

Навроцька Анастасія Костянтинівна,  панянка 2-а класу;

Дзвоник Владислав Васильович, кадет 2-б класу;

Назаренко Іван Богданович, кадет  2-б класу;

Федоряка Артем В’ячеславович,  кадет  2-б класу;
Радзивіл Артур Віталійович, кадет  2-в класу;

Солодкий Андрій Вікторович, кадет 3-б класу;

Немодрук Дмитро Сергійович, кадет 3-б класу;

Коновалов   Гліб Віталійович, кадет 3-б класу;

Волошин Тимофій Дмитрович, кадет 3-в класу;

Гаряєв Георгій  Олександрович, кадет 3-в класу;

Токар Ілля Сергійович, кадет 3-в класу;

Кончуковський Лука Андрійович,  кадет 3-в класу;

Комарова Світлана Денисівна, панянка 4-а класу;

Пасюк Олександра Віталіївна, панянка 4-а класу;

Чуприна Вероніка Олександрівна, панянка  4-а класу;

Крез Кирило Ігорович, кадет 4-б класу;

Труханов Артем  Миколайович, кадет 4-б класу;

Костенко Олег Вадимович, кадет 4-б класу;

Безуглова Ірина Олександрівна, панянка 5-в класу;

Токарчук Марія Юріївна, панянка 5-в клас;

Глебова Вікторія Володимирівна, панянка  5-в класу;

Бунеску Євген Олексійович, панянка 6-б класу;

Смєхов Микола Володимирович, кадет 6-а класу;

Шиденко Максим  Андрійович, кадет  6-а класу;

Деревянко Анастасія Євгенівна, панянка 6-в класу;

Щербань Марк Олександрович, кадет  7-а класу;

Йовенко Вікторія Костянтинівна, панянка 7-в класу;

Первова Вероніка Олександрівна, панянка 7-в класу;

Сидоренко Анастасія Вікторівна, панянка 7-в класу;

Суслов Ілля Олександрович, кадет 8-б класу;

Лисенко Владислав, кадет 10-а класу;

Леонтович Владислав Сергійович, кадет 10-а класу;

Святненко Іван  Олександрович, кадет 10-а класу;

Леусов Микола Костянтинович, кадет  10-а класу;

Гончаренко Олександр Романович, кадет 10-а класу.

Переглядів: 464 | Додав: kadet | Дата: 17-01-2018, 10:00
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
НОВИНИ ОСВІТИ

Як визначити результати другої сесії пробного ЗНО

  Для визначення результатів необхідно скористатись сервісом, що функціонуватиме до 25 березня

Підсумки тижня в освіті: головні події

  Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

У КУК пройшла міжнародна науково-практична конференція

  В Університеті культури відбулась міжнародна науково-практична конференція «Імідж і репутація»

6 тисяч студентів-медиків склали міжнародний іспит

  Міжнародне дослідження дозволить оцінити переваги та недоліки підготовки майбутніх лікарів

Час обирати, де проведе літні канікули ваша дитина

  Компанія Albion Education підготувала варіанти поїздок для дітей на літні канікули на будь-який смак
© 2015-2019 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.
Сайт розробленно - РВК "Евріка"