Вітаємо кадетів - переможців змагань з вогневої підготовки "Снайпер столиці"

Вітаємо кадетів - переможців змагань з вогневої підготовки "Снайпер столиці"Вітаємо збірну команду кадетів – учасників міських змагань з вогневої підготовки "Снайпер столиці", яка виборола почесне III місце:

1. Булаха Сергія Олександровича;

2. Леонтовича Владислава Сергійовича;

3. Мельника  Дениса Костянтиновича;

4. Шишака Ігоря Володимировича;

5. Грищенка Олександра Сергійовича.

Мета таких заходів — військово-патріотичне виховання та вишкіл допризовної молоді, оборонно-спортивна робота й популяризація серед учнів спортивно-технічних і прикладних видів спорту. Адже це необхідний етап у підготовці майбутніх захисників України.

6 листопада  2018 року відбулися районні змагання з вогневої підготовки «Снайпер столиці» серед збірних команд учнів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району  на базі Окремого полку Президента України (в/ч А-0222). Вітаємо учнів ліцею, які посіли І місце в командній першості!

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!

Прем’єр: видатки на освіту максимально збережені

Денис Шмигаль повідомив, що уряд завершив роботу над змінами до Державного бюджету

Стадний: науку хочуть позбавити фінансування розвитку

Фінансування науки від Нацфонду досліджень є однією з програм, якою не можна пожертвувати

Субвенція на НУШ є серцем шкільної реформи, - Стадний

У Міносвіти наголошують, що є деякі бюджетні програми, якими держава не може пожертвувати

МОН рекомендує перенести атестацію вчителів

Міносвіти рекомендує атестаційним комісіям усіх рівнів перенести свої засідання

Ресурс для допомоги вчителям від Google

«Навчайте з дому» – Google представив ресурс для допомоги вчителям та учням у дистанційному навчанні