Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home2/eurekan1/kadety.org.ua/engine/modules/rotator.php on line 13
55 – РІЧЧЯ ТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДУХОВОГО ОРКЕСТРУ СТОЛИЧНИХ КАДЕТІВ

Фото заходу  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009833400159&sk=media_set&set=a.1118071105197326&type=3

14.02.2020р. у ліцеї – інтернаті №23 «Кадетський корпус» відбувся  звітний концерт «У СЕРЦІ МУЗИКА ЗВУЧИТЬ»  Зразкового художнього колективу духового оркестру «КАДЕТИ УКРАЇНИ» з нагоди 55 – річчя творчої діяльності. Художній керівник – диригент Віктор Пащенко.

 Ми пишаємося співпрацею з духовими оркестрами України , на які сьогодні рівняємось:

- Оркестр Почесної варти окремого Президентського полку iм.Богдана Хмельницького,

- Заслужений академічний зразково – показовий оркестр Збройних Сил України.

Особливі слова подяки:

-  Начальнику військового оркестру Почесної варти Окремого Президентського полку iм.Богдана Хмельницького, МИХАЙЛУ РЯБОКОНЮ.

- Колишньому начальнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Голові Всеукраїнського союзу учасників бойових дій та ветеранів АТО, генерал-полковнику Віктору Палію.

-  Начальнику військово-музичного управління, головному військовому диригенту ЗСУ, генерал –майору Володимиру Деркачу.

-  Директору департаменту соціальної політики КМДА  Руслану Світлому.

- Начальнику  Заслуженного академічного Зразково-показового оркестру Збройних сил України,  полковнику Ігорю  Биковському.

 - Заступнику начальника військової служби правопорядку Збройних сил України, полковнику Олександру Гажи.

.      Вітаємо поважне журі :

Голову журі

Вікторію ЧЕЛОМБІТЬКО  - першого заступника директора Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

Заступника голови журі:  Вікторію ТКАЧЕНКО  – начальника відділу позашкільної  освіти Департаменту освіти  і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

Членів  журі: Наталію БОРСУК- заступника директора Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» Шевченківського району мста Києва, народну артистку України                             

Ірину КРАСНОПЄЄВУ  – методиста вищої категорії відділу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва

Наталію ПЕТЛИЦЬКУ – завідувача відділу художньої творчості Київського Палацу дітей та  юнацтва

Анатолія СУХАНОВА – актора театру і кіно, режисер, артиста Київського театру «Колесо»,  художнього  керівника Київської театральної школи-студії

Наталію  ТКАЧЕНКО – головного спеціаліста відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

Засвідчуємо свою повагу і вдячність артистам концерту :

Народній артистці України Світлані МАМЧУР;

Народному артисту Володимиру Талашку,

Артисту оркестру почесної варти Збройних Сил України Олександру Самборському,

Артисту ансамблю пісні та танцю Державної прикордонної служби України  Володимиру Стельмаху

Керівникам хореографічного гуртку  ліцею Марині і Олегу Клименкам

Оплески нашим юним обдарованим музикантам -майбутньому України!

Хочеться зазначити, що зразковий художній колектив духового оркестру «Кадети України» ліцею – інтернату №23 «Кадетський корпус» є духовно-освітньою, мистецькою прикрасою школи. Завдяки оркестру на урочистих заходах завжди створюється святкова атмосфера, даруючи гарний настрій кадетам, викладачам, гостям. Приємно вражає різноманіття композицій і віртуозне володіння музичними інструментами. Недарма зразковий художній колектив духового оркестру «Кадети України»  є візитною карткою ліцею-інтернату №23. Його музика об'єднує кадетів і панянок, запалюючи їх дух прагненням пізнавати, навчатися, зростати духовно і культурно. Враховуючи специфіку культурологічного телеканалу «Глас», співробітники беруть участь у багатьох святкових заходах Києва та України, однак оркестрова музика, яка звучить на святах ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» професійно вирізняється на фоні інших  музичних художніх колективів навчальних закладів. Музика у виконанні духового оркестру «Кадети України», без перебільшень, дозволяє відчути дух українського війська, його військову славу, патріотизм наших воїнів, і найважливіше – запалити в серцях молоді почуття пошани і  вдячності тим, хто боровся і зараз продовжує боротися за нашу волю та незалежність.

Відгук колективу культурологічно-просвітницького телеканалу «Глас»

про зразковий художній колектив духового оркестру «Кадети України»

ліцею – інтернату №23 «Кадетський корпус»

 

«Саме завдяки таким талановитим музикантам, художнім керівникам, людям - подвижникам, як Євдокія Надопта, Сергій Савчук, Віктор Пащенко, які в різні роки очолювали духовий оркестр,  у нашому освітньому закладі  живе і процвітає духова музика, юні музичні таланти -  «КАДЕТИ УКРАЇНИ» стають відомими як в Україні, так і за її межами. Своєю багаторічною працею колектив заслужив і довіру, і любов, і шану. Про це щоразу свідчать ті гучні оплески публіки на всіх майданчиках, де виступає наш духовий оркестр, і звичайно ж, схвальні відгуки музикантів – професіоналів. Ми дійсно пишаємося нашим чудовим музичним  колективом, який у ювілейний рік  - 60 річчя освітнього закладу та 55 – річчя своєї творчої діяльності, виборює почесне звання «Народного художнього колективу»  - підкреслила Наталія Головіхіна, директор ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус».

Ліцей-інтернат № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району міста Києва - сучасний інноваційний загальноосвітній навчальний заклад, перший в Україні, з роздільним навчанням дівчат-панянок і хлопців-кадетів, в якому класична освіта поєднується з сучасним вихованням особистості нової генерації.

Патріотизм, вірність, взаємодопомога, дружба, товариськість, щирість у відносинах – це ті головні життєві цінності, які було покладено в основу системи кадетської освіти в минулому та є метою їх відродження сьогодні.

Майже 15 років напружено і натхненно працює над реалізацією ідеї кадетської освіти та виховання; впровадження роздільного навчання Заслужений працівник освіти України Наталія Головіхіна, директор ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус». Творчий колектив педагогів–однодумців сьогодні пишається важливими досягненнями: ліцей став першим в Україні загальноосвітнім навчальним закладом, який здобув статус «Кадетський корпус».

У 2020 році освітній заклад святкує свій 60-річний ювілей і сьогодні випускає у дорослий світ високо етичну та всебічно освічену молодь – істинних патріотів України, які достойні девізу кадетів: «Життя – Вітчизні, честь – нікому!» та сьогодні вже стоять на захисті нашої держави.

Гордість  та окраса освітнього закладу - духовий оркестр «Кадети України», який був відроджений, надбав звання «Зразкового художнього колективу» та сьогодні прагне досягти більш потужного, професійного та якісного рівня, а надихає на ці звершення музичний колектив оркестру,   директор ліцею  Наталія Головіхіна.

55 років  існує в нашому навчальному закладі духовий оркестр. Великий внесок у його розвиток зробила одна з перших його диригентів, заслужений діяч культури, Євдокія Іванівна Надопта.

Естафету відродження духового оркестру підтримав Савчук Сергій Іванович – талановитий музикант, диригент, який очолював духовий оркестр ліцею майже10 років, завдяки його праці оркестр виборов почесне звання «Зразкокий художній колектив».

 Сьогодні Зразковий колектив Духового оркестру «КАДЕТИ УКРАЇНИ» під художнім керівництвом Диригента Віктора Пащенко об'єднує 43 дитини віком від 10 до 18 років, духовно близьких, для яких мистецтво є проявом творчих здібностей. Колектив плідно працює у напрямку відродження, національного мистецтва. У його репертуарі українські народні твори, козацькі пісні, марші, а також більше тридцяти творів сучасних композиторів та авторів, зарубіжних класиків. Щороку духовий оркестр проводить звітні творчі концерти для батьків та вчителів, приймає активну участь у громадських заходах до державних свят нашої столиці.

Переглядів: 1472 | Додав: kadet | Дата: 14-02-2020, 17:43
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
НОВИНИ ОСВІТИ

XML error in File: http://osvita.ua/rss/news/

  XML error: XML_ERR_NAME_REQUIRED at line 1
© 2015-2022 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.