Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
  • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /usr/home/vhosts/kadety.org.ua/www/engine/modules/rotator.php on line 13
ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Тиждень  української мови у  ліцеї-інтернаті N23"Кадетський корпус" імені Володимира Великого 2020- 2021н.р.

План проведення

 

ПОНЕДІЛОК

1. Всеукраїнський радіо диктант

9-11 класи, (актова зала, хол), 9:00

Степна В.О.

2. Усний журнал «Нестор Літописець»

5-7 класи, проводять 8 класи, 10.05- 10.50

Амелічева Н.С, Вахоніна Г.В.

3. І етап конкурсу імені П.Яцика

5-11 класи, 14:00

Степна В.О.

4. «Хвилинка-говоринка»

8-В клас, під час перерв

Вахоніна Г.В.

5. Добрі знайомі фразеологізми

5-8 класи, під час перерв

Гончарова Т. В

6. Конкурс есе «Мова – духовне багатство народу»

9 класи, уроки за розкладом

Гончарова Т. В., Жиленко В. В.

7. Виставка найкращих зошитів

5-9 класи, (хол)

Учителі МО

ВІВТОРОК

1. Вікторина «Правда чи дія»

7-В клас, 13:00-13:45

Жиленко В. В.

2. Інтелектуальна гра-конкурс «Мово українська, мово солов’їна»

6-Б, 7-Б класи, 14:00-14:45

Гончарова Т. В.

3. Командна гра-вікторина «Я обираю українську, бо я українець»

8-А,8-Б,8-В класи, (актова зала), 16:00

Вахоніна Г.В.

4. Оформлення газети «Ой, яка чудова українська мова» (протягом перерв)

5-11 класи, під час перерв

Вахоніна Г.В.

СЕРЕДА

1. Урок –подорож «Шануй мову калинову»

8-В клас, 11:05-11:50

Амелічева Н.С.

2. Літературознавча гра «Найрозумніший»

10-11 класи, 15:30

Степна В. О.

3. Квест «Стежками рідної мови»

5-6 класи, 16:00

Вахоніна Г.В.

4. «Слово, познайомимось?!»

5-11 класи, (протягом другої великої перерви) Вахоніна Г.В.

ЧЕТВЕР

1. Вікторина «Поки живе мова – житиме народ»

6-В клас, 16:05

Гончарова Т. В.

2. Конкурсна гра «Розумники і розумнички»

7-А, 7-В класи, 15:00

Шкабарня А. Р.

3. Літературне кафе

16:00

Амелічева Н.С., Степна В.О

П’ЯТНИЦЯ

1. Показовий урок з української мови

9-А, 12:05-12:50

Вахоніна Г.В.

2. «Невідома мовна країна»

7-А, 14:55-15:40

Шкабарня А. Р.

3. Закриття тижня української мови

5-11 класи, 16:00

Учителі МО

Переглядів: 359 | Додав: kadet | Дата: 9-11-2020, 14:57
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Вересень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
НОВИНИ ОСВІТИ

XML error in File: http://osvita.ua/rss/news/

  XML error: SYSTEM or PUBLIC, the URI is missing at line 1
© 2015-2022 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.