Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home2/eurekan1/kadety.org.ua/engine/modules/rotator.php on line 13
ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ ДЛЯ КЛАСІВ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ

 

1-4 класи

І урок – 9:10 - 9:50

ІІ урок – 10:05 -10:45

Перерва 10.45-11.05 (ДРУГИЙ СНІДАНОК)

ІІІ урок – 11:05 -11:45

Перерва 11.45-12.05

ІVурок – 12:05 -12:45

Перерва 13:00 – 14:00 Обід

Vурок – 14:00 - 14:40

Перерва 14.40-14.55

VIурок – 14:55 - 15:35

5-11 класи

І урок – 8:15 - 8:55

Перерва 8:55-9:10

ІІ урок – 9:10 - 9:55

Перерва 9:55-10:05

ІІІ урок – 10:05 -10:45

Перерва 10:45-11:05 (ДРУГИЙ СНІДАНОК)

ІVурок – 11:05 -11:45

Перерва 11:45-12:05

Vурок – 12:05 -12:45

Перерва 12:45-13:00

VIурок – 13:00 – 13:40

Перерва 13:40-14:00

VIІ урок – 14:00 - 14:40

Перерва 14:40-14:55

VIІІ урок – 14:55 - 15:35

 

Розклад дистанційного навчання

https://drive.google.com/file/d/1JZgFtjKLAc1C6FPkl1nqBFBeql64sZz-/view?usp=sharing 

 

Корисні посилання

 

https://nus.org.ua/articles/30-instrumentv-dlya-dystantsijnogo-navchannya-dobirka-nush/

Навчайся самостійно

Перелік освітніх веб-ресурсів:

http://infosvit.if.ua

Освітній портал "ІНФОСВІТ".


https://www.eduget.com/uk

EDUGET— інноваційна платформа онлайн-освіти.


http://ptable.com КОРИСНО!!! ЦІКАВО!!! ДІЄВО!!!!

Динамічна Періодична система Менделєєва.


http://school.xvatit.com

Сайт Гіпермаркет знань - для навчання он-лайн. На сайті зібрані шкільні матеріалидля учнів 1-11-х класів у повній відповідності до шкільної програми.


http://www.ukrtvory.com.ua

Сайт Бібліотека школяра присвячений шкільній освіті учнів восьмих-одинадцятих класів. На сайті максимально зібрана та інформація, яка стане у нагоді учню протягом всього навчального року.


http://www.ukrlib.com.ua

Бібліотека української літератури. Ukrlib - це найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка крім українських книжок пропонує також літературну енциклопедію, біографії, шкільні твори, учнівські реферати, стислі перекази змісту творів з української та зарубіжної літератури.


http://chytanka.com.ua

Освітній ресурс для початкових класів. Публічна дитяча онлайн-бібліотека. На сайті представлені відскановані версіїї старих дитячих книжок.


http://shkola.ua

 

- це соціальний ресурс, що містить електронну бібліотеку підручників, інтерактивні онлайн-уроки, реферати, збірники розв'язків, контакти українських шкіл.


Щоб створити корисну домашню бібліотеку інтернет сайтів, не обов'язково вибирати сотні із них.

Достатньо буде декількох ресурсів з корисним контентом, який стане в нагоді дитині молодшого шкільного віку.

Згодом бібліотека сайтів буде поступово зростати, як збільшується і звичайна книжкова бібліотека.

Сьогодні хочеться зупинитися на деяких цікавих інтернет ресурсах для школярів, які пропонуються для безкоштовного використання: портали, сайти, які допоможуть ефективно підтримувати повсякденне шкільне життя та додадуть цікавої інформації.

Ось наш вибір:

· Всеукраїнська електронна енциклопедія(https://електронна-енциклопедія.укр/) - це безкоштовна енциклопедія українською мовою. Цей проект існує з 5 травня 2015 року. Вся інформація поділена на такі розділи:а ви знали, що?, динозаври, тварини, рослини, історія, їжа, космос, країни та міста, люди, традиції та культура, міфологія, чудеса світу.Відмінно підійде для використання, як дітьми, так і дорослими. Всі статті лаконічні, цікаві, корисні, викладені зрозумілою простою мовою.

· https://learning.ua/

- це освітня платформа, де навчання відбувається за сценарієм дітей. Тут знайдуться завдання з двох предметів: математика та українська мова. Проект розроблений так, що дитина може стежити за своїми успіхами, програма визначає сильні та слабкі сторони учня. Програми повністю відповідають вимогам Міністерства освіти. Крім балів, в якості оцінки учні також отримують так звані нагороди - це різноманітні ігри та розваги, доступні тільки для дійсно старанних дітей.

· https://childdevelop.com.ua/

- унікальні завдання для розумних дітей. Сайт «Розвиток дитини» є гідним джерелом інформації. Тут розміщені корисні статті, поради для батьків. Різноманітні завдання та вправи для дітей від дошкільнят до 4 класу зматематики, читання, англійської мови, та письма. За додаткову оплату, дитина може на сайті створити книгу про себе. Тут буде записана найцікавіша інформація про те, що подобається дитині, про що вона мріє. Сюди можна також вклеювати фотографії, розповідати про свою сім'ю, кращих друзів, домашніх улюбленців. Цікава рубрика«експерименти і творчість»дозволить дитині з допомогою батьків пізнати прості закони фізики або створити якийсь шедевр своїми руками.

· http://mykolaj.if.ua/sendletter/

- напередодні новорічних свят всі діти просять у Святого Миколая подарунки. У всіх побажання абсолютно різні: хтось хоче смартфон, планшет або нову ляльку Барбі з будиночком, комусь потрібні фломастери та олівці, а хтось просить фрукти або солодощі. Тепер є інтернет ресурс, де діти та дорослі можутьнаписати листа Святому Миколаю, на яке він або його помічники обов'язково дадуть відповідь.Таким способом, батьки можуть намагатися підтримувати в дитині віру в чудеса та в здійснення бажань.

· http://play-games.com.ua/

- після будь-якої роботи потрібен відпочинок. Так і дітям потрібно давати час для ігор, в тому числі онлайн.Ігри для хлопчиків- це можливість брати участь в перегонах на машинах та мотоциклах, або допомогти позбавити світ від повсталих зомбі чи прибульців, які хочуть захопити нашу планету. А може, у них буде можливість виконати секретну місію на землі, в повітрі або в космосі!Ігри для дівчаток- це цілий світ модного одягу та косметики, зачіски та перукарні, спа-салони. Також, можна приготувати смачні страви, подбати про дітей та домашніх тварин. Дівчатка зможуть пограти улюбленими ляльками Барбі, Вінкс, Братц та Монстр Хай!

· http://lingualeo.com

- це безкоштовний сервіс длявивчення англійської мови. Веселий та ефективний. Діти в молодшій школі вже починають вивчати іноземну мову, і за допомогою батьків, вони зможуть зареєструватися на цьому сайті, пройти тест на визначення знань та зануритися в світ вивчення англійської мови за допомогою пісень, відеозаписів, аудіокниг. Також, є додаток для смартфонів.

· http://soroka-vorona.info

- це інформаційно-розважальний ресурс на українській мові, який присвячений навчанню, вихованню та розвитку дітей. Заняття з математики та української мови, вправи, спрямовані на психологічний та інтелектуальний розвиток дитини, зокрема: уява, дрібна моторика, мислення. Також, на сайті є вірші, казки, колядки, скоромовки та загадки українською мовою. Для відпочинку знайдуться українські мультфільми та розвиваючі відео, розмальовки та вироби.

Для батьків є багато цікавих та корисних статей щодо навчання та розвитку дітей, сценарії свят та рецепти святкових страв.

Аби захистити свою дитину від інформації, призначеної для дорослих, обовязково потрібно потурбуватись проспеціальні налаштування для безпечної роботи в інтернеті.Існують налаштування у окремих пошукових системах, в операційних системах, або можна скористатися спеціальними додатками, завдяки яким можна обмежити перегляд дітьми певного контенту.

ОСВІТНІ WEB-РЕСУРСИ

Для вчителів

 

http://aspekt-edu.kiev.ua

- Сайт видавництва "Аспект";

http://www.pressa.kiev.ua

- Сайт видавництва "Преса України";

http://www.osvitapublish.com.uа

- Сайт видавництва "Освіта";

http://www.ednu.kiev.ua

- Освітня мережа України;

http://www.intel.com.ua/education

- «Intel Навчання для майбутнього";

http://www.iteach.com.ua

- Освітня програма Intel;

http://www.imi.com.ua

- Інститут масової інформації;

http://www.ipe.univ.kiev.ua

- Київський національний університет, Інститут післядиплом-ної освіти;

http://www.polynet.lviv.ua

- Сайт національного університету «Львівська політехніка» (дистанційне навчання);

http://www.coippo.edu.ua

- Сайт Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Для учнів

 

http://www.nam.kiev.ua

- Сайт Національної академії управління;

http://algolist.manual.ru

- Сайт для підготовки до олімпіад з інформатики;

http://olympiada.km.ua

- Сайт Хмельницької обласної олімпіади з інформатики;

http://www.univ.kiev.ua

- Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка;

http://search.kharkov.ua

- Пошукова машина по харківських і українських сайтах;

http://www.artukraine.com

- Каталог серверів українського мистецтва;

http://www.citv.com.ua

- «Чернігів дійсний», каталог посилань;

http://www.ednu.kiev.ua

- Освітня мережа України;

http://www.qp.dp.ua

- «Куди піти?», пошуковий сервер;

http://www.redart.kharkiv.net

- Світова карта мистецтва;

http://www.school.kiev.ua

- «XXI: школа», інтернет;

http://www.iai.gov.ua

- Інститут штучного інтелекту;

http://www.tyi.com.ua

- Сайт Всеукраїнського турніру з інформатики.

Працюємо з платформою Zoom

 

Карантин — це надовго, хочемо ми того, чи ні. Дистанційне навчання в школах стало викликом не лише для українських педагогів. Вчителі з усього світу діляться своїми порадами, як організувати онлайн-школу зі своїми учнями і не втратити зв’язок з ними. Як спілкуватись адміністрації школи з підлеглими, як провести засідання, педагогічну раду?

Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Zoom— зручний та простий у використанні сервіс онлайн-зустрічей та конференцій. На сайті спершу потрібно зареєструватись, а тоді запланувати урок чи конференцію. Після цього вчитель отримує лінк, який може розіслати учням, щоб вони приєдналися до віртуальної зустрічів призначений час. Якщо робите це вперше, сервіс надає можливість спробувати тестовий варіант, щоб відчути, як усе працює.

Безкоштовна версія Zoom дає змогу проводити 40-хвилинну онлайн-конференцію з необмеженою кількістю учасників.

 

Поетапна інструкція

налаштування Zoom на вашому комп’ютері,

аби йти в ногу з часом і комунікувати через круті та надійні інструменти!

1.Переходимо за посиланням –

https://zoom.us/

через браузер Google Chrome або Mozilla. Виконуємо інструкції і завантажуємо програму на комп'ютер (вона завантажиться автоматично)

2. Натискаємо в верхньому кутку - "Зареєструйтесь безкоштовно"

3. Вводимо робочу адресу електронної пошти або входимо за допомогою акаунтів Google / Facebook

4. В «меню» натискаємо "Запланувати конференцію"

5. Вводимо дані - тема, опис, коли, тривалість (важливо зауважити що на базовому тарифному плані Zoom є обмеження по часу: 40 хвилин для конференцій з трьома або більше учасниками)

6. Так як це американська програма час ділиться на AM і PM. AM - з 00:00 і до 11:59, PM - 12:01 - 23:59.

7. Вводимо необхідні параметри, натискаємо «зберегти».

8. З'являється сторінка з даними про конференцію.

9. Копіюємо URL входу і висилаємо колегам або учням, яким потрібно буде пройти за посиланням в потрібний час. Важливо: ви як організатор можете вибрати опцію - давати доступ до конференції учасникам до вас чи ні.

10. Після цього підключаємося до програми - відкриється необхідне вікно і система запросить доступ до мікрофона і відеозв'язку - дозвольте ці зміни.

11. Як тільки почнеться конференція, внизу з'являться різні опції, як демонстрація екрану, запрошення учасників або запис цієї конференції. Обирайте що вам до вподоби аби ефективно провести зустріч.

12. Для того щоб завершити конференцію - натискаємо кнопку в правому нижньому куті «завершилася конференція».

13. Якщо ви обрали запис екрану, система автоматично збереже його у вас на робочому столі. Це можливість ділитись матеріалом з учнями, які не були присутні з вами «онлайн».

 

Щоб дізнатись більше про Zoom, перегляньте відео"Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять"

Як користуватись програмою Zoom для відеоконференцій.Перегляньте це відео.

Про інші сервіси дистанційного навчання для вчителівможна дізнатись за цим посиланням.

 

Пам’ятка батькам

Про заходи щодо збереження життя і здоров’я дітей, недопущення скоєння ними протиправних учинків та обмеження через загрозу поширення епідемії коронавірусу.

 

Шановні батьки!

Адміністрація ліцею-інтернату№23 «Кадетський корпус»школи нагадує Вам, що згідно ст.59 Закону України «Про освіту» Ви несете повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я, дотримання режиму дня у робочі і вихідні дні, в поза навчальний час, під час учнівських канікул та карантину у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу.

Дорогі діти! Карантин – це не канікули, його варто сприймати дуже серйозно.

Учителі працюватимуть з вами у вайбер-чатах, є скайп-зв’язок,ZOOV-конференції. Учителі пропонуватимуть переглянути відеоуроки. Насамперед для школярів, які готуються до ЗНО.

Зв'язок з учнями здійснюватиметься через:

1) через створені Вайбер/Телеграм/Фейсбук групи (можна спробувати й ВайберСпільноту, де вони не будуть бачити телефони один одного, якщо вже не спілкуються. Це досить безпечно. Можна декілька спільнот, в залежності від завдань, або як легше структурувати, систематизувати та взяємодіяти) за своїм Предметом і додаванням туди класного керівника.

Для того, щоб з вашими дітьми не сталося нещастя, або щоб вони самі не скоїли протиправних вчинків, учням школи забороняється знаходитися поза межами свого житлового помешкання – після 19.00 години. Учням забороняється відвідувати розважальні заклади після вказаного часу.

Крім того, заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу передбачають наступне:

· на час запровадженого карантину скасовані запланован спортивні та розважальні заходи;

· усі розважальні центри призупинили свою діяльність на період карантину;

· організовано вхідний санітарний контроль в усіх установах соціальної сфери;

· із учнями школи регулярно проводьте інструктаж щодо запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції Covid-19 та дотримання правил респіраторної гігієни і протиепідемічних заходів.

У зв’язку з оголошенням у школах про введення карантину діти залишаються вдома. Добре, якщо є бабусі, сусідки, знайомі, які можуть придивитись за дитиною. А якщо нема? Чим зайняти дітей, коли вони вдома самі?

Сам удома – мрія багатьох школярів, вони завжди знайдуть, чим зайнятися, окрім виконання уроків і домашніх обов’язків. Тут і телевізор, і комп’ютер, і планшет тощо. Найголовніше, коли дитина залишається вдома сама, вона повинна чітко усвідомити: є речі, яких робити не можна за жодних обставин.

·Нікому не можна відчиняти дверей, навіть якщо це прийшла сусідка чи подруга мами. Вхідні двері повинні відчиняти лишедорослі. Поясніть дитині, що у всіх близьких є ключі від квартири.

·Не можна по телефону незнайомим людям розповідати, що вона (дитина) зараз сама вдома, а мама прийде тільки через годину. І взагалі не дозволяйте дитині вступати в тривалі бесіди зі сторонніми. Скажіть дитині, щоб незнайомим людям вона відповідала приблизно так: "Мама зараз дуже зайнята і не може поговорити з вами. Зателефонуйте через годину”. У цьому випадку ви, по-перше, не змушуєте дитину брехати, адже мама справді зайнята. А по-друге, стороннім невтямки, що дитина вдома сама.

·Не можна нічого кидати з вікна. До вікон взагалі краще не підходити і не визирати на вулицю. На вікна краще поставити спеціальні блокуючі засувки, що їх дитина не зможе самостійно відкрити.

·Не можна гратися з електропобутовими приладами та газовою плитою.

·Біля телефону повинен бути список потрібних номерів (ваш мобільний, татів, тітки, бабусі, і т.д.), щоб у разі екстреної необхідності дитина знала, куди їй телефонувати. І обов’язково поясніть дитині, в яких випадках треба терміново дзвонити та кликати на допомогу.

Розплануйте разом із дитиною її день. Зазначте час, коли вона має пообідати, коли зробити домашні завдання, коли гратиме в комп’ютерні ігри, і що саме має обов’язково виконати по дому.Т ак ви зможете навчити дитину планувати свій час і любити порядок.

Десятиліття досліджень доводять: якщо дитина виконує обов’язкові хатні справи – це позитивно впливає на навчання, психіку, а також у майбутньому це піде на користь їхній кар’єрі. Згідно з дослідженням Марті Россмана, почесного професора університету Міннесоти, якщо ви з раннього віку привчите свою дитину виконувати хатню роботу, вона почуватиметься самостійною, відповідальною та впевненою в собі людиною.

Що саме може виконати дитина з хатньої роботи?

·прибирати в квартирі: підмітати, мити підлогу, витирати пил;

·розкладати і розвішувати по місцях свої речі (чистий одяг вішати в шафу, а брудний відносити в пральну машину або в кошик для брудної білизни);

·стежити за станом свого взуття, мити його в разі необхідності, завжди ставити на місце;

·поливати квіти;

·піклуватися про домашнього улюбленця: мити, витирати лапи, міняти вміст лотків;

·застеляти своє ліжко;

·мити посуд і розкладати його;

·накривати на стіл і протирати стіл після їжі;

·розсортувати і випрати в пральній машині одяг, розвісити прання тощо;

Через численні каліцтва та часті нещасні випадки на дорогах учням школи заборонено самостійно виїжджати на дорогу з твердим покриттям на велосипедах до виповнення 14 років. Їзда на мопедах, скутерах, мотоциклах дозволяється при виповненні 16 років і при наявності водійських прав. Водіння транспорту дозволяється з 18 років при наявності водійських прав.

Без супроводу і контролю батьків неповнолітнім учням не дозволяється гуляти. Учням школи забороняється заходити і обстежувати територію нежилих приватних помешкань і будинків.

Шановні батьки! Попередьте своїх дітей про заборону торкатися до незнайомих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними, торкатися до обвислих чи лежачих електропроводів. Нагадайте дітям про правила поводження з електро-та газоприладами, про правила пожежної безпеки. Нагадайте правила збереження життя під час грози.

Контролюйте зв’язки дітей з незнайомими особами, новими друзями. Контролюйте вільний час своїх дітей. Не допускайте бродяжництва дітей, особливо у вечірній час.


 

Переглядів: 2165 | Додав: kadet | Дата: 22-01-2021, 10:45
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
НОВИНИ ОСВІТИ

XML error in File: http://osvita.ua/rss/news/

  XML error: XML_ERR_NAME_REQUIRED at line 1
© 2015-2022 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.