
Виповнюється 15 років з того дня, коли вперше поріг ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Володимира Великого переступила директор Головіхіна Наталія Михайлівна, чарівна жінка, досвідчений і натхненний педагог .
Тоді це була загальноосвітня школа - інтернат №23 І-ІІ ступеня для соціально незахищеної категорії дітей. Старалася зробити все, щоб діти відчували себе як вдома.
Своїми ідеями і надбаннями Наталія Михайлівна намагалася відновити й надалі розвивати кадетську освіту. Поступово створювалися умови для втілення ідеї в життя. І нарешті, у 2009 році, було запроваджено навчання хлопців – кадетів, а пізніше - і дівчат-панянок. Так проходило перетворення навчального закладу новий тип закладу.
Активна життєва позиція Наталії Михайлівни об`єднала педагогічний і учнівський колектив у прагненні створити сучасний навчальний заклад нового типу, в якому гармонійно поєднуються національне, громадське і професійне виховання, запроваджено в військово-патріотичну спрямованість на платформі духовно-історичної спадщини України. Колективом розроблено авторські програми «Історія і традиції кадетства», «Азбука кадета», «Сучасна паняночка» та інші, узгоджені з МОН України. На сьогодні ліцею-інтернату «Кадетський корпус» присвоєно звання імені Володимира Великого. В закладі є свої прекрасні традиції, як наприклад Посвячення хлопців в кадети, дівчат – в панянки та інші. Налагоджено тісну взаємодію та атмосферу довіри, взаєморозуміння і співпраці з батьками, шефами, громадськими організаціями.
На сьогодні ліцей-інтернат має міцну матеріально-технічну базу, створено прекрасні умови для всебічного розвитку учнів. Гордістю ліцею є духовий оркестр, якому в цьому році присвоєно звання «Народний художнього колективу» духового оркестру «Кадети України» ліцею-інтернату № 23.
Натепер наша директорка - «Заслужений працівник освіти України», нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня, медаллю Академії педагогічних наук України "Ушинський К. Д." ,«Відмінник освіти України» , «Відмінник столичної освіти» . Вона нагороджена Грамотами Міністерства освіти , Департаменту та управління освітою Шевченківського району м. Києва. Але найвища нагорода для неї – це довіра її учнів, колективу та батьків. А ще вона - прекрасна дружина, мати вихованих та освічених дітей, а головне – молода й любима бабуся. Життя продовжується і ця талановита жінка й керівник разом зі своїми однодумцями, великим злагодженим колективом продовжують втілювати в життя нові ідеї, нові задуми, опановують нові освітні вершини.