Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home2/eurekan1/kadety.org.ua/engine/modules/rotator.php on line 13
27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ


 

«Ми тільки чули кулеметні черги через різні проміжки: та-та-та, та-та... Два роки з дня в день я чув, і це стоїть у моїх вухах сьогодні. Під кінець над яром піднявся важкий, масний дим. Він ішов звідти тижнів три».

Анатолій Кузнєцов. «Бабин Яр»

«Євреїв все ведуть без кінця. Люди ховають їх, але німці їх знаходять і забирають. І до цього часу чути стрілянину в Бабиному Яру».

Ірина Хорошунова. «Перший рік війни»

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

https://old.uinp.gov.ua/news/27-sichnya-mizhnarodnii-den-pamyati-zhertv-golokostu

Учні ліцею – інтернату №23 «Кадетський корпус» імені Володимира Великого з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту влаштували хвилину мовчання.
...Сьогодні виповнюється 76 років з дня визволення польського міста Освенцим, в якому нацисти організували найбільшу «фабрику смерті» - концентраційний табір Аушвіц. 27 січня 1945 року Освенцим був звільнений військами Першого Українського фронту. Солдати, загартовані в боях і бачили на війні різні звірства фашистів, в Освенцімі плакали, як діти: настільки їх шокувало побачене. За офіційними даними, в Освенцімі було вбито близько 1,4 млн людей. Деякі дослідники говорять про чотири мільйони загиблих. Це радянські полонені, поляки і величезна кількість євреїв. В Аушвіці, як і в інших концентраційних таборах, проходила чітка межа між любов'ю до свого народу і ненавистю до інших. Але «фабрики смерті» почалися не з розстрілів, газових камер і крематоріїв...

Переглядів: 626 | Додав: kadet | Дата: 27-01-2021, 10:31
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
НОВИНИ ОСВІТИ

Підсумки тижня в освіті: головні події

  Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті

В українських школах мають з’явитись кар’єрні радники

  Кар’єрні радники будуть допомагати учням з вибором профілю у 10 класі

В українській системі освіти перебуває 44 тисячі дітей з ТОТ

  Наразі учні з тимчасово окупованих територій можуть навчатися за трьома формами

Математичні задачі для учнів початкової школи

  Цікаві математичні задачі, що допоможуть підвищити рівень загального інтелекту школяра

Проєкт держбюджету передбачає скорочення видатків на держзамовлення

  Проєкт бюджету на 2025 рік передбачає скорочення видатків на підготовку кадрів закладами вищоі освіти
© 2015-2022 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.