Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home2/eurekan1/kadety.org.ua/engine/modules/rotator.php on line 13
Творчі роботи кадетів до ДНЯ ЗЕМЛІ

Кадети 1-Б класу шанують нашу Землю, майбутнє нашої планети в надійних руках

Дякуємо за чудові роботи та креативний підхід!!!

Онлайн урок в 1-Б класі присвячений "Дню Землі". Ми з кадетами з'ясували, коли наша планета може бути радісною, а коли сумною? Яка Земля тобі більше подобається? ВИРІШУВАТИ САМЕ ВАМ, ЧИ БУДЕ НАША ЗЕМЛЯ РАДІТИ , ЧИ СУМУВАТИ !!!

Земля   – наш спільний і єдиний дім. На сьогодні, в період спалаху вірусної інфекції, особливо гостро відчуваємо це. Земля дає нам безліч скарбів і можливостей для втілення наших планів, розвитку наукових ідей, реалізації здібностей. Дату 20 березня було обрано і офіційно затверджено в 1971 році ООН як День Землі саме тому, що на цей час випадає день весняного рівнодення, коли змінюється біологічний ритм планети, і вона переходить на новий виток свого розвитку, коли відбувається пробудження природи і її оновлення. У зверненні ООН говориться: «День Землі - це спеціальний час, який призначений, щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети Земля як їх спільного дому, відчути нашу всеземну спільність і взаємну залежність один від одного».

 Серед планет Земля – унікальна. Адже  ми маємо воду й повітря, унікальні умови для бурхливого розквіту життя. І поки що людство не знає, чи є ще у неосяжному Всесвіті такі планети, як наша.

 Саме час привернути увагу всіх людей планети  на проблеми, які ми самі створюємо. Адже ми впродовж багатьох років нещадно використовуємо її ресурси, нехтуючи правилами і пересторогами, виснажуючи землю і не даючи сил для відновлення власних сил.

У календарі  міжнародних свят існує два Дні Землі -  20 березня і 22 квітня. Засновником Дня землі 20 березня вважається відомий американський громадський діяч Джон Мортон, який в 1840-х роках розгорнув кампанію з висадження дерев і чагарників, у рамках програми дбайливого ставлення до навколишнього середовища кожного громадянина країни. Ставши секретарем Території Небраска, в 1872 році він запропонував встановити день, який буде присвячений озелененню. Так з'явився День дерева, який відразу ж став дуже популярний.

Протягом першого Дня жителі штату висадили близько мільйона  дерев, і незабаром їх ініціатива переросла в громадський рух. Починаючи з 1970 року, зміст свята розширився до загальної ідеї охорони навколишнього середовища, і з'явилася нова назва - День Землі, який став загальнонаціональним. У 1971 році ООН офіційно прийняла це свято, і згодом він став всесвітнім, з кожним роком отримуючи все більш широку міжнародну підтримку.

Сьогодні День Землі - всесвітній рух громадських ініціатив на захист планети як загального глобального дому.

Також варто відзначити, що за традицією, щороку в рамках Дня Землі в переважній більшості країн неодмінно прийнято протягом однієї хвилини дзвонити в Дзвін Миру, який є символом мирного життя, щоб протягом цієї хвилини, люди подумали про те, як зберегти планету, як поліпшити життя на ній, відчути себе жителями і частиною Землі.

Є у Дня Землі і свій прапор з зображенням однієї з перших фотографій нашої планети з Космосу. Це знак усвідомлення, що тільки спільними зусиллями можна вирішувати глобальні екологічні та соціальні проблеми на Землі.

Ми всі однаковою мірою відповідальні за планету та маємо використовувати цю можливість, щоб зберегти перспективу життя!

Переглядів: 393 | Додав: kadet | Дата: 23-04-2021, 10:36
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
НОВИНИ ОСВІТИ

XML error in File: http://osvita.ua/rss/news/

  XML error: XML_ERR_NAME_REQUIRED at line 1
© 2015-2022 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.