Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home2/eurekan1/kadety.org.ua/engine/modules/rotator.php on line 13
ЖОВТИЙ ДЕНЬ

На занятті курсу за вибором "Психологія життєвого успіху" з панянками 10-В класу.
Останніми роками виріс інтерес до механізму впливу кольору на людей. Методи даної терапії широко використовують у психології (наприклад: для лікування психосоматичних захворювань, для розвитку творчих здібностей, у вирішенні конфліктних ситуацій та ін.). Заняття з елементами терапії кольорів допомагає учням ознайомитися з впливом певних кольорів на нашу підсвідомість.

Ще здавна колористика у житті та світогляді українців відігравала надзвичайно важливу роль. Колір посідав значне місце у формуванні системи народних уявлень та у сприйнятті навколишнього світу, ототожнювався також із життєво значущими речами, подіями та загальним психологічним станом.

У психології кожен колір впливає на свідомість по-різному і має своє значення. Коли ми бачимо якийсь відтінок, у нас виникає відповідна емоція.

У понеділок в нас день жовтий, теплий, сонячний, солодкий!

Жовтий колір – це дуже теплий і приємний відтінок, який приховує в собі радість, надію та щастя.


Він часто символізує свободу, позбавлення від різноманітних обмежень та проблем.

 

Жовтий  колір можна зустріти скрізь: на вивісках, афішах, плакатах, гербах міст і навіть прапорах. Не даремно наш прапор саме жовто-блакитний. Українці – це мудрий народ, який споконвіку вмів підбирати символи, які мають величезну силу та є справжнім захисниками для кожного.

 

Що означає жовтий колір

 

Жовтий стоїть поміж червоним і зеленим. Як відомо, червоний – теплий колір, а от зелений – холодний. Саме тому і жовтий буває різним. Наприклад у лимонному відтінку є холод, а от в кольорі яєчного жовтка, навпаки, тепло літнього сонечка.

Також жовтий є найяскравішим з усієї палітри. Це – колір золота, застиглого сонця, як думали наші пращури.

Жовтий – це символ розуму, він допомагає сконцентруватися та віднайти правильне рішення навіть в найскладнішій ситуації. Саме тому психологи рекомендують фарбувати аудиторію та класи у відтінки жовтого. В такому приміщенні учні і студенти краще сприймають і запам’ятовують інформацію та складають іспити на високі бали. Він тісно пов'язаний з аналізом, спостереженнями, інформацією, пошуками істини.

 

З іншого боку, жовтий є кольором протиріч. Адже в ньому прихована філософія та омани, ризик, радість та жадібність. Але, все ж таки, це колір сонця, а значить, колір надії.

Переглядів: 234 | Додав: kadet | Дата: 2-05-2022, 16:42
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
НОВИНИ ОСВІТИ

XML error in File: http://osvita.ua/rss/news/

  XML error: XML_ERR_NAME_REQUIRED at line 1
© 2015-2022 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.