Гуртки та секції
Гуртки та секції

 

Графік роботи гуртків у ліцеї-інтернаті №23 на I семестр 2019-2020н.р.

п/п

Назва гуртка

Керівник

Класи

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Приміщення

1.

Хор

Видрак Мар’яна Романівна(0,5)

5-ті кл.

14:00-15:00

( 1гр.)

15:30-17:00(2гр.)

14:00-15:00

( 1гр.)

15:30-17:00(2гр.)

15:30-17:00(1)

15:30-17:00(2)

 

Мала актова зала

2.

Хореографія

« Данс Енерджі»

Клименко М.В.

1-3

кл.

 

 

14:00-14:45

(1 кл.)

15:00-15:45

(2 кл.)

12:00-12;45(1 кл.)

14:00-15:30(2 кл.)

15:40-17:10(3 кл.)

 

Актова зала

3.

Підготовка до ЗНО

Андрущенко Н.М.

10а,10б

16:00-17:30(10б)

16:00-17:30(10а)

Літературна студія

15:00-16:00(5а,б)

16:00-17:30(8б,6в)

 

16:00-17:30(10а)

16:00-17:30(10б)

Класні приміщення

4.

Мистецтво

Калітіна К.В.

(0.75)

1-8кл.

13:30-14:05м(1а)

14:15-15:00м(3а)

15:10-15:55м(4а)

16:05-16:15м(8а)

 

13.10-13.55(3а) бісер\мистецтво

14:05-14:40(1а)м

14:50-15:35(2а,)м

15:45-16:30(5в)м

 

13:10-13:55(3а,)б;

14:05-14:40(1а,)б;

14:50-15:35(6в,)м;

15:45-16:30(7в)м

 

 

13.30-14.05.(1а)б;

14.15-15.00(4а)м;

15.10-15.55(2а)м.

 

 

Класні приміщення

5.

Регбі

Бобков І.П.

7-11кл.

16:00-17:00

18:00-19:30

18:00-19:30

18:00-19:30

15:30-16:30

Субота 10:30-12:15

(спорт.майданчик,клас регбі, тренаж.зала)

6.

Футбол

Щирба В.А.

 

16:00-17:00(3бкл )

16:00-17:00(2бкл.)

16:00-17:00(3бкл.)

16:00-17:00(2бкл.)

 

Футбольний майданчик

7.

Футбол

Трубко С.В.

 

 

16:00-17:00(5,6кл.)

16:00-17:00(5,6кл.)

 

 

Футбольний майданчик

8.

«Духовий оркестр»

За окремим графіком.

2-11кл.

 

 

 

 

 

Приміщення духового оркестру.

 

Графік роботи оркестру 2019-2020 н.р.

День тижня

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

ПІБ викладача

Кузьменко Ю.М( 14:00-18:00)

Гумененко К.О. ( 14:00-18:00)

Великодний А.Є

( 14:00-18:00)

Гумененко К.О. ( 14:00-18:00)

 

Великодний А.Є. ( 14:00-18:00)

Великодний А.Є. ( 14:00-18:00)

 

Великодний А.Є. ( 14:00-18:00)

 

 

Бітяєв О.Г. ( 14:00-18:00)

 

Бітяєв О.Г. ( 14:00-18:00)

 

 

 

 

Кузьменко Ю.М

( 14:00-18:00)

 

Пащенко В.М.12:00-19:00

Пащенко В.М.12:00-19:00

Пащенко В.М.12:00-19:00

Мізерій М.О. ( 14:00-18:00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пащенко В.М.12:00-19:00

 

 

 

 

 

 

1. З 14:00-15:30 індивідуальні заняття оркестру та ансамблю.

2. З 15:30-17:00 загально оркестрова репетиція з кадетами

3. Кожного четверга 15:30-17:00 оркестрова репетиція з концертмейстерами


 


Переглядів: 1469 | Додав: kadet | Дата: 22-10-2015, 12:53
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
НОВИНИ ОСВІТИ

Підсумки тижня в освіті: головні події

  Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

У Чернівецькому університеті стався спалах кору

  У Чернівецькому нацуніверситеті спостерігають спалах кору - захворіли 8 студентів

GoCamp 2020 відкрив попередню реєстрацію шкіл

  Школам, які мають намір стати учасником проекту, необхідно заповнити форму реєстрації

Заклади ПТО отримають рекомендації з забезпечення якості

  Рекомендації закладам професійної освіти будуть розроблені до кінця 2019 року

Зарплати освітян будуть підвищені на 8%, - Маркарова

  За словами міністра фінансів, для підвищення зарплат необхідно досягати ефективності
© 2015-2019 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.
Сайт розробленно - РВК "Евріка"