МАЮ ЧЕСТЬ УКРАЇНІ СЛУЖИТИ!

МАЮ ЧЕСТЬ УКРАЇНІ СЛУЖИТИ!

МАЮ ЧЕСТЬ УКРАЇНІ СЛУЖИТИ!ВІДМІННЕ НАВЧАННЯ ТА ЗРАЗКОВА ПОВЕДІНКА

 

Приходько Мілана Сергіївна, панянка 2-а класу;

Карицька Дар’я Олександрівна, панянка 2-а класу;

Шастун Софія Анатоліївна, панянка 2-а класу;

Опанасенко Поліна Романівна,  ученицю 2-а класу;

Усенко Аріна Олексіївна,  панянка 2-а класу;

Могірчук Ксенія Ігорівна,  панянка  2-а класу;

Бондар Анна Дмитрівна,  панянка 2-а класу;

Кузьменко Даря Сергіївна,  панянка 2-а класу;

Навроцька Анастасія Костянтинівна,  панянка 2-а класу;

Дзвоник Владислав Васильович, кадет 2-б класу;

Назаренко Іван Богданович, кадет  2-б класу;

Федоряка Артем В’ячеславович,  кадет  2-б класу;
Радзивіл Артур Віталійович, кадет  2-в класу;

Солодкий Андрій Вікторович, кадет 3-б класу;

Немодрук Дмитро Сергійович, кадет 3-б класу;

Коновалов   Гліб Віталійович, кадет 3-б класу;

Волошин Тимофій Дмитрович, кадет 3-в класу;

Гаряєв Георгій  Олександрович, кадет 3-в класу;

Токар Ілля Сергійович, кадет 3-в класу;

Кончуковський Лука Андрійович,  кадет 3-в класу;

Комарова Світлана Денисівна, панянка 4-а класу;

Пасюк Олександра Віталіївна, панянка 4-а класу;

Чуприна Вероніка Олександрівна, панянка  4-а класу;

Крез Кирило Ігорович, кадет 4-б класу;

Труханов Артем  Миколайович, кадет 4-б класу;

Костенко Олег Вадимович, кадет 4-б класу;

Безуглова Ірина Олександрівна, панянка 5-в класу;

Токарчук Марія Юріївна, панянка 5-в клас;

Глебова Вікторія Володимирівна, панянка  5-в класу;

Бунеску Євген Олексійович, панянка 6-б класу;

Смєхов Микола Володимирович, кадет 6-а класу;

Шиденко Максим  Андрійович, кадет  6-а класу;

Деревянко Анастасія Євгенівна, панянка 6-в класу;

Щербань Марк Олександрович, кадет  7-а класу;

Йовенко Вікторія Костянтинівна, панянка 7-в класу;

Первова Вероніка Олександрівна, панянка 7-в класу;

Сидоренко Анастасія Вікторівна, панянка 7-в класу;

Суслов Ілля Олександрович, кадет 8-б класу;

Лисенко Владислав, кадет 10-а класу;

Леонтович Владислав Сергійович, кадет 10-а класу;

Святненко Іван  Олександрович, кадет 10-а класу;

Леусов Микола Костянтинович, кадет  10-а класу;

Гончаренко Олександр Романович, кадет 10-а класу.


Переглядів: 1025 | Додав: kadet | Дата: 17-01-2018, 10:00
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
НОВИНИ ОСВІТИ

Підсумки тижня в освіті: головні події

  Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Завершується подання документів на ІІ етап сертифікації

  Заповнені анкети самооцінювання вчителям необхідно надіслати до 5 квітня 2020 року

МОН розробило план розвитку інноваційної діяльності

  Проект відповідного документа винесений відомством для громадського обговорення

Омбудсмен закликав освітян не боятись захищати свої права

  Учителів закликали надавати інформацію про порушення їх прав для відповідного реагування

Подкаст №14: Ольга Кобилянська

  Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Ольги Кобилянської
© 2015-2020 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.
Стенды для школы на www.eureka.net.ua