Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home2/eurekan1/kadety.org.ua/engine/modules/rotator.php on line 13
ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Що потребує нашого втручання в навколишнє середовище, щоб його змінити або поліпшити? Чи потребує нашої допомоги шкільний сад, міський парк, дерева, що ростуть обабіч шляху; вулиця, що переповнена сміттям; річка, струмок, що протікають поруч? Що кожний з нас може зробити для поліпшення екологічної ситуації в тій місцевості, де ми  живемо?

На уроках англійської мови ( вчитель Кирей Ольга Анатоліївна)  паняночки 8 – в класу ліцею – інтернату №23 «Кадетський корпус» захищали власні проекти з захисту навколишнього середовища. Кадети і паняночки ліцею в цьому році розпочали працювати над районним проектом «Еко – ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ». Приєднуйтеся!

Переглядів: 1496 | Додав: kadet | Дата: 15-10-2019, 13:03
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Липень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
НОВИНИ ОСВІТИ

МОН запрошує на навчання академічних менеджерів вишів

  Відкрито набір на Програму професійного розвитку академічних менеджерів закладів вищої освіти

Мовна чутливість, або Декілька слів про наслідки педагогіки відмови

  Мовне питання не має ставати полем імпровізації, особливо у висловлюваннях посадовців

Лише 1,5% освітніх програм вишів визнано зразковими, – голова комітету ВР

  За минулий рік Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти розглянуло 2539 освітніх програм

Помилки при реєстрації е-кабінету вступника до коледжу

  Помилки при реєстрації електронного кабінету вступника до коледжу на основі повної загальної середньої освіти

Право на спеціальні умови вступу в магістратуру

  Категорії абітурієнтів, які мають право на спеціальні умови участі у вступній кампанії у магістратуру
© 2015-2022 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.