8 вересня 2020 року уліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус» імені Володимира Великого відбулось перше засідання учнівського самоврядування ліцею – Кадетської республіки (далі КР) з дотриманням соціального дистанціювання, масочного режиму. 18 класів кадетів та паняночок делегували на збори своїх представників - 28 учнів. Головував на зборах президент КР– Рахматуллін Дамір, 11 – а . Заступник президента КР - Бадлюк Тарас, 11 – а; секретар зборів КР –Федорчук Олександра, 9 – б. Перед делегатами виступив президент – Рахматуллін Дамір. Обговорювалися наступні питання - про завдання учнівського самоврядування на 2020-2021 навчальний рік, вибори комітетів КР на 2020-2021 навчальний рік., про план роботи комітетів самоврядування КР на 2020-2021н.р.
Лідери ліцею обрали голів та членів комітетів КР, обговорили план роботи КР на І семестр.
Голови учнівських комітетів КР:
Комітет інформації - Філюшкін Руслан, 9 -б;
Комітет культури й відпочинку - Гасюк Олександра, 7 – в;
Комітет охорони здоров’я й спорту - Петрук Денис, 10 – а;
Комітет освіти й правопорядку - Барамошкін Дмитро, 11 – б;
Комітет милосердя - Біленко Єлізавета, 6 - в.
Вітаємо новообраних активістів, бажаємо успіхів та плідної роботи у самоврядуванні ліцею.












