Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home2/eurekan1/kadety.org.ua/engine/modules/rotator.php on line 13
ЗИМОВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ВСЕОБУЧ

27.01.2023 року в Ліцей-інтернат №23 "Кадетський корпус" імені Володимира Великого проведено методичне об’єднання класних керівників.

На порядку денному були розглянуті актуальні питання, а саме:

1.Аналіз виховної роботи за І семестр 2022- 2023 навчального року (звіт, відео)

Середа А.П., заступник директора з ВР

Гончарова Т.В., керівник МО

2. Відвідування учнями занять у І семестрі 2022-2023 навчального року (довідка)

Середа А.П., заступник директора з ВР

3. Роль класного керівника в нових стандартах освіти(інформація, презентація)

Коваленко О.В.,класний керівник 6-Б класу

4. Робота з дітьми з девіантною поведінкою (інформація, презентація)

Крук І.Єв., класний керівник 6-А класу

5.Медіаграмотний спринт у виховній роботі ( використання інтерактивних вправ у виховній роботі)

Щиголева Ю.В.,

Тітарець С.С,класні керівники 5-х класів

6. Психологічний клімат в учнівському колективі ( інформація, презентація)

Сорокіна Г.О., соціальний педагог...

Педагогічна майстерня. «Сучасні підходи до навчання».

На методичному об’єднанні вчителів предметів суспільно – гуманітарного циклу розглядалися наступні питання:

1          Використання різних форм дистанційної комунікації між учасниками освітнього процесу (соціальних мереж, сайтів, блогів, відеозвʼязку тощо) в умовах змішаної системи навчання.

            Вч. заруб. літ. Рибальченко Ю.О.          Презентація

2          Використання сучасних мнемотехнік на уроках літератури        Вч. заруб. літ. Щиголева Ю.В.   Мінітренінг

3          Лайфхаки з фонетики      Вчит.укр.мови та літ. Коваленко О.В. 

4          Про результати контрольних зрізів знань за І семестр 2021-2022 н.р., результатів успішності за І семестр та систему роботи щодо усунення прогалин у знаннях учнів.        Зав. Кафедрою

Щиголева Ю.В.       Аналіз

5          Про результати  участі у Всеукраїнських олімпіадах та творчих конкурсах  за І семестр            Зав. Кафедрою

Щиголева Ю.В.       Аналіз

6          Інформація для  вчителів, які атестуються.   Зав. Кафедрою

Щиголева Ю.В.      

7          Про проведення  Шевченківського тижня та Дня рідної мови.    Вчителі укр.мови та літ., мистецтва    Звіт

8          Затвердження календарно-тематичного планування уроків на ІІ семестр      Вчителі укр.мови та літ., зарубіжної літ., історії, мистецтва 

Учителі початкової школи Ліцей-інтернат №23 "Кадетський корпус" імені Володимира Великого  з нетерпінням чекають своїх учнів, готуються.

 

 Методичне засідання  кафедри початкової школи " Педагогіка партнерства", МО вчителів природничо - нетематичних наук відбулось також 27.01.2023 р.

Переглядів: 398 | Додав: kadet | Дата: 29-01-2023, 17:49
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
КАЛЕНДАР
«    Березень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
НОВИНИ ОСВІТИ

Вчимо дитину читати по складах

  Завдання на розчитування передбачають роботу з короткими текстами, які формуватимуть навички читання по складах

У МОН заявили про процес оновлення керівництва українських вишів

  Протягом 2025–2026 років у 24 закладах вищої освіти були проведені вибори ректорів

Після реформи старшої школи МОН запропонує перехід на 3-річний бакалаврат

  Наразі МОН провело відповідні консультації з 14 закладами вищої освіти, які зможуть узяти участь в експерименті

Готуйтеся до НМТ з української літератури за тематичними добірками

  На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено завдання з літератури, згруповані за темами

До університетів у 2029 році вступатимуть 10 тисяч випускників

  2029 рік може стати випробуванням для вишів, зважаючи на майже повну відсутність випускників
© 2015-2022 Ліцей інтернат №23 - Всі права захищенно.