Українська ТОЛОКА є давнім звичаєм. ЇЇ проводили для виконання термінових робіт, що вимагали значної кількості людей. Ми - ліцеїсти «Кадетського корпусу» імені Володимира Великого шануємо народні традиції. І сьогодні ми всі зібралися, щоб спільно прибрати свій рідний шкільний дім, прикрасити його, зробити його ще кращим! Віримо, що і наш дім, і наші серця стануть ще більш світлими і чистими, від того, що ми спільно зробимо добру справу. Сьогодні у програмі заходу відбулось:
створення КВІТКОВИХ КЛУМБ. Активно разом з ліцеїстами попрацювали і наші батьки.
ЕКОЛОГІСНИЙ ДЕСАНТ - навели лад на визначених ділянках для кожного класу - пропололи бур’яни, підстригли кущі, підфарбували парканчики.
Здобувачі освіти ліцею стали учасниками цікавих ігрових квестів, організованих для різного віку.
Також дітки стали учасниками веселих танцювальних РУХАНОК від наших хореографів Марини і Олега Клименків.І завершиться наша еко – толока спільним сімейною вечерею на свіжому повітрі.Дякуємо Народному творчому колективу духовому оркестру «Кадети України» за чудовий музичний супровід толоки. Дійсно, сьогодні ми усі разом – учні, педагоги, батьки довели, що ми справжнього козацького роду, ми – українці. Разом, ми – сила!ДЯКУЄМО НАШИМ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ЗА ЦЕЙ ДЕНЬ! За можливість жити, мріяти, навчатися!












